WHATSAPP’A HiKAYELER GELiYOR

WHATSAPP’A HiKAYELER GELiYOR

Merhaba bilindiği üzere ortalama herkesin bir sosyal medya hesabı bulunumakta gerek twitter gerek facebook gerek instagram veya diğerleri..

Son günlerde snapchat özelliği ile gündeme gelen ve ardından instagram güncellemesiyle beraber yenilik olarak sunulan stories ( hikayeler ) özelliği yakın süre içersinde whatsapp kullanıcıları tarafından’da kullanılmaya başlayacağının müjdesini verelim şuanda pilot uygulama olarak ios üzerinde beta sürümü olarak kullanılan sürümde yeniliklerle dolu bir whatsapp artık göreceğiz kısa süre içersinde android ve diğer platformlarda’da kullanılacak olan stories ( Hikayeler ) özelliği hayatımıza çok kısa sürede girip alışkanlık hale geldi.

Sanırım yakında whatsapp üzerinden canlı yayın yapma özelliğide gelir sosyal tabi bu teknolojiyi yakından takip eden biri olarak ve gidişat tahminlerinde bulunduğum kadarıyla…

Yanlız belirtmek isterim ki son zamanlarda herkes’den duyduğum ortak bir şey var’ki bu whatsapp olmasaydı biz ne yapardık.?
Gerçekten düşünüyorumda olmasaydı birbirimize konum atamaz (en çok işime yarayan) resim gönderemez görüntülü ve sesli olarak sevdiklerimizle görüşemezdik gerçekten teknolojiyi seviyorum…