Tsim java error unsigned application requesting hatası

Tsim java error unsigned application requesting unrestricted access to system hatası çözümü

Merhaba sevgili Bilgisayar servisi kullanıcıları, bu yazımızda Tsim java error unsigned application requesting unrestricted access to system hatası çözümü ile ilgili neler yapabiliriz nasıl çalışmasını sağlayabiliriz ondan bahsedeceğim.

Öncelikle bu hatayı alan kişiler genelde java’nın içindeki consol kodlarının bozulmasından kaynaklanan bir durumdan dolayı Tsim uygulamasına girememektedir. Yapmanız gerekenleri 1 kaç adımda yazacağım çözümü çok basit sadece sizden ricam dikkatle okumanız olacaktır.

Adım 1:

Öncelikle Java’nın en son sürümünü indirip kurduğumuzdan emin olalım.  kendi java sürümümüzü denetim masasında programlar özellikler kısmında bulabiliriz. Eğer en son sürüm’ü indirdiğimiz halde aynı uyarıyı almaya devam ediyorsak bir veya bir kaç alt sürümü internetten indirebiliriz.

Adım 2:

ilk adımı uyguladığımız halde sonuca ulaşamıyorsak 2. adımda denetim masası üzerinden java uygulamasını açalım ve en üstteki sekmelerden general kısmına tıklayalım. En altta bulunan temporary internet files kısmının aldındaki settings kısmına basalım ve delete files seçeneğini seçelim karşımıza çıkan penceredeki 3 kutucuğu işaretleyelim. Yine Tsim uygulaması açılmıyorsa geçelim 3. adıma

Adım 3:

Yine General sekmesi temporary internet files kısmının aldındaki View kısmına basalım ve orada kurulu olan tüm uygulamaları kaldıralım,sonrasında bilgisayarı yeniden başlatalım Tsim uygulamasını sağlık bakanlığı sitesinden yeniden indirelim ve kurulumu başlatalım sorun çözümü sağlanmıştır.

Tsim kurulumu ile ilgili yardım almak için tıklayabilirsiniz.